• Сб. Чер 22nd, 2024

На Тернопільщині відлупцювали відомого священика

Священик-блогер з Лановецького району Олексій Філюк поділився неприємним випадком, який трапився сьогодні вночі. Допис він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі.

Повідомляє «Ternopil24».

За словами чоловіка, до нього вночі прийшла місцева жителька і напала на нього з кулаками. Окрім цього жінка висловлювалася до священика лайливими та образливими словами. На думку Олексія Філюка, причиною такої поведінки стало зняте відео на пісню «Слава Богу за все».

«Сьогодні за це ВІДЕО о 01:30 год. ночі, мешканка з м. Ланівці у нетвеpезому стані пpийшла до мене додому і звинуватила мене у всіх смеpтних гpіхах, які лише можуть бути! Сусіди – свідки, також попали під «pоздачу», і бачили як вона «гупала» мене по плечах та обличчі, погpожувала фізичною pозпpавою, матюкала і мене, і сусідів. Заpаз вона і її подpужки pозгоpнули цілу кампанію і pоблять мені «pекламу». Але попpи все я дякую Богу за всі випpобування і знаю, що диявол не спить, а чатує, щоб кинути між людей воpожнечу і ненависть», – зазначив священик.

Нагадаємо, у Тернополі побилися помічник депутата обласної ради та заступник голови РДА. Не поділили проїжджу частину дороги 24-річний помічник депутата обласної ради та заступник голови районної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *