• Вт. Тра 28th, 2024

Відомій активістці з Тернопільщини потрібна допомога

Громадська активістка ВО «Автомайдан» з Кременця Олена Каменярська на днях втретє стала мамою. Жінка на 26 тижні вагітності народила крихітну донечку: вага дитини всього лиш 900 грам. Щоб врятувати життя крихітки, молодій мамі потрібна допомога.

Повідомляє «Ternopil24».

Наразі дитина знаходиться в обласному перинатальному центрі, де лікарі борються за життя немовляти. Вагітність у жінки проходила з ускладненнями: в немовляти з матір’ю різний резус-фактор. Через низьку плацентацію та ризик втратити дитину лікарі наполягли на кесаревому розтині.

«Даринка, так ми її назвали. Вона у кюветі, я так хочу подивитися на неї, моє сонечко моя крихітка. Наша розрада. Я цілий ранок плакала, молилася, аби з нею все було гаразд. Дякувати добрим людям, які погодилися бути донорами та допомагають хто чим може, – наголошує жінка. – Я ж не думала, що буде операція, навіть одягу для маленької не мала. Поділилися: хтось – шапочку, хтось – пеленку, хтось – одежинку», – розповіла Олена Каменярська.

Чоловік кременчанки воював на сході України. Сім’я виховує двох донечок 13 та 14 років. Якщо ви маєте можливість допомогти родині, можете перерахувати гроші на рахунок: 5168 7422 0180 5722 Олена Каменярська.

Та ще більше родина просить про щиру молитву за здоров’я маленького сонечка, новонародженої Даринки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *