• Пт. Тра 24th, 2024

11-річний школяр загадково зник з поїзда, повертаючись з літнього табору

Тіло хлопчика знайшли на залізничній колії між двома станціями. Відомо, що школяр повертався до Києва після відпочинку в таборі «Яремче». Зникнення дитини замітили лише надранок.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «0352 Тернопіль».

Тренер з айкідо возив свою групу на відпочинок в Карпати. Коли група вже поверталася додому, тренер перевірив чи усі діти сплять. На той момент 11-річний Тимофій знаходився на своєму місці.

«Я поки нічого толком сказати не можу, працює слідча група і намагається зрозуміти, що сталося. Мені зараз треба зрозуміти, що з моєю дитиною. Бо вони всі і мої діти, я його знаю дуже давно, і мені зараз дуже важко. Жодних конфліктів в потягу не було, я бачив, як він спав. Я його особисто уклав і особисто підійшов, на нього подивився. На під’їзді до Києва ми виявили, що його немає. Близько 5-ї ранку», – розповів тренер.

Тіло хлопчика знайшли 25 липня близько шостої години ранку в селі Волоське Хмельницької області. Медики лише констатували смерть дитини. За інформацією правоохоронців, потяг проїжджав цю станцію в другій годині ночі. Як сталося, що дитина опинилася зовні потяга наразі невідомо.

За попередніми даними, слідів насильницької смерті на тілі хлопчика немає. Точну причину смерті встановить судово-медична експертиза. Триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *