• Пт. Тра 24th, 2024

Суд скасував підвищені тарифи на проїзд у Тернополі

Суд знову зупинив дію тарифів, які ухвалив виконавчий комітет міської ради.

Про це розповів юрист Ростислав Небельський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 2 травня на таємному засіданні виконавчого комітету були відновлені тарифи, які перед цим скасував апеляційний адміністративний суд. Тож він подав позов у Тернопільський окружний адміністративний суд.

Нещодавно суд прийняв рішення, яким повністю задовольнив заяву юриста.

«Я оскаржив ці махінації і вчора суд зупинив дію «відновлених тарифів» у електротранспорті. Тому від сьогодні тариф на проїзд у тролейбусах – 4 гривні і крапка; сплачуючи більше знайте – ви платите на розвиток місцевої корупції. Валідатори мають бути негайно переведені у режим 4-гривневого тарифу, якщо ні – просто не платіть. Я захищатиму усіх, до кого поліція матиме претензії», – розповів він.

Відмітимо, що у квітні Ростислав Небельський виграв суд про відміну підвищених тарифів на проїзд у місті. Колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду визнала протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів».

Із 20 грудня у місті почали діяти диференційовані тарифи. Вартість проїзду при оплаті готівкою становить 6 гривень у тролейбусі та 7 гривень у маршрутці. При цьому для власників «Картки тернополянина» проїзд на 1 гривню дешевший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *